Zajmujemy się profesjonalnie kompleksowymi działaniami zmierzającymi do wyegzekwowania należności w najkrótszym czasie.
Jeżeli masz dłużnika lub zadłużenie to pomożemy.
Z nami jest łatwiej a trakotwanie każdej ze spraw indywidualnie sprawia, iż uzykujemy doskonałe wyniki naszej działalności windykacyjnej.
WINDYKACJA
Wramach windykacji polubownej prowadzimy w imieniu Klienta negocjacje z dłużnikiem, wzywamy do zapłaty oraz przygotowujemy projekty ugód.
Oferujemy naszym Klientom profesjonalne zastępstwo procesowe w postępowaniu sądowym, aż do nadania przez sąd klauzuli wykonalności na uzyskany tytuł egzekucyjny. Podejmujemy skuteczne działania w celu ustalenia majątku dłużnika. Pomagamy zwalaczyć tytuł egzekucyjny jeżeli stał sie bezskuteczny. Reprezentujemy w postępowaniach o ustanowienie rozdzielności majątkowej pomiędzy dłużnikiem i jego małżonkiem, o nadanie tytułowi egzekucyjnemu wydanemu przeciwko spółce osobowej klauzuli wykonalności przeciwko wspólnikowi w razie bezskuteczności egzekucji wobec spółki a także o uznanie czynności prawnej dłużnika dokonanej z pokrzywdzeniem wierzyciela za bezskuteczną.
Postępowanie egzekucyjne
Pieczęć prewencyjna
Windykacja polubowna
Postępowanie sądowe
W ramach postępowania egzekucyjnego zlecamy komornikowi egzekucje należności, monitorujemy przebieg egzekucji, podejmujemy starania w celu ustalenia składników majątkowych dłużnika. Reprezentujemy dłużników, którzy pragną zwalczyć bezpodstawne postępowania egzekucyjne. Pomagamy osobą, którym komornik zajął ruchomości lub nieruchomości nienależące do dłużnika.
Miło jest nam poinformować o nowej usłudze Kancelarii, jaką jest pieczęć prewencyjna (windykacyjna).
Pieczęć prewencyjna Kancelarii została przygotowana z myślą o Klientach dbających o bezpieczeństwo oraz płynność finansową w swojej firmie a także pragnących w sposób efektywny i skuteczny dochodzić od swoich kontrahentów płatności w terminie.

Zapraszamy
do skorzystania ze skutecznej windykacji
tel. kom. 725118998

tel. 71 7072519

e-mail: adwokat.szymczyk@o2.pl
Kancelaria Adwokacka
Adwokat Grzegorz Szymczyk                  

Znajdź nas:    

Dowiedz się:     Cookis     Polityka prywatności     Subskrybuj     Regulamin

© 2016 Kancelaria Adwokacka Adwokat Grzegorz Szymczyk . Wszystkie prawa zastrzeżone.
Umów się - on-line
Porady - on-line